היתר שינויים


כשמדובר בחריגות בניה ישנם סוגים רבים ושונים של חריגות. רובן המכריע של חריגות בניה בבית פרטי הן הרחבות ותוספות שנעשו ללא הסדרת חריגות בנייה. בנוסף לאלו, קיימים גם תוספות של תקרות, חריגות בגובה המבנה, בניית מחסנים, הקמת פרגולות, סגירת חללים שונים ועוד. 

חריגות בניה בבית פרטי יכולות להיות חריגות מגבולות המגרש ומאחוזי הבניה המותרים על פי חוק, חריגות בגובה הבית, יעוד שטחים ועוד. גם סגירת מרפסת נחשבת חריגה ודורשת הסדרת חריגות בנייה, גם בניית גדר, מדרגות וכו'.
ליווי מול רשויות
בקבלת טופס 4

 
Avatar
טופס 4 ניתן בגמר הבנייה ולאחר קבלתו ניתן לחבר את הבית או הבניין לתשתיות השונות. 
 
 
 
החתמות וקבלת
אישורים מקבלנים

 
Avatar
קבלת טופס 4 המיוחל הינה אירוע משמח ומכונן המאפשר לאדם לאכלס את הבית אותו בנה או רכש מקבלן.
 
 
 
טיפול
בהיתרי שינויים 

 
Avatar
הגשת תכנית שינויים הינה הליך הנועד להתיר שינויים בתכניות בנייה.
 
 
 
אישור מהנדס

 
Avatar
בכל פרויקט בנייה יש צורך בקבלת אישור מהנדס המספק אחריות לבטיחות המבנה.
 
 
 

חברת Tofes4u עוסקת בתחום הסדרת חריגות בנייה, עלות הכשרת חריגות בניה ויכולה לעזור לכם עם קניית בית עם חריגות בניה. צוות החברה מונה הנדסאי בניין מוסמך ומפקח בנייה, עובדים מקצועיים אשר רכשו ידע וניסיון רב בהתנהלות מול הרשויות השונות, לרבות רשויות מקומיות, ועדות תכנון, חברת החשמל, תאגידי המים, מכבי האש, מהנדסים, אדריכלים ועוד.

בנוסף, אנו מציעים יעוץ וליווי בכל הקשור לקבלת טופס 4, אישורים והיתרים שונים. 

לסיכום

יש לנו נסיון בעבודה מול רשויות מקומיות, מול ועדות לתכנון ובניה, הכרות מעמיקה עם חוקים שונים והכי חשוב יש לנו צוות מנצח של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה אשר יודעים לטפל בכל מה שאתם עשויים להזדקק לו. קניית בית עם חריגות בניה דורשת מעורבות של מקצוענים על מנת לבצע הסדרת חריגות בנייה בדיעבד. לרוב, השינויים הפנימיים אשר נעשים בתוך הבית עצמו אינם דורשים אישורים, אך שינויים חיצוניים לעומת זה, תהיה להם  עלות הכשרת חריגות בניה.

לפני שאתם רוכשים בית, אנו מזמינים אתכם לקבל יעוץ מקצועי של מהנדס או אדריכל שלנו. אנו נבדוק עבורכם האם קיימות חריגות בניה מול תוכניות הבניה המקוריות אשר נמצאות בועדה לתכנון ובניה בכל רשות מקומית. כמו כן, כדאי לבדוק את נסח הטאבו על מנת לשלול קיום צו הריסה לנכס. כאשר רוכשים בית עם חריגות בניה מאוד חשוב להבין מה תהיה העלות של הסדרת הבניה או הכשרת חריגת הבניה. תהליך הכשרת חריגת בניה הוא תהליך אשר מצריך עבודה מול הרשויות. לחברת Tofes4u יש את הידע והנסיון לעבוד מול הרשויות. אתם יכולי להיות סמוכים ובטוחים כי אנו נעשה הכל על מנת להפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים ונינוחים.
 

תחומי התמחות נוספים:

 


טופס 4 - ליווי, הגשה, החתמה

חברתנו עובדת באופן ישיר מול קבלנים ואדריכלים שישמחו לחתום על כל המסמכים הדרושים על מנת שביתכם יקבל טופס 4 ללא כל עיכובים מיותרים

Office.t4u@gmail.com

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
phone6, phone, contact, telephone, support, call

07476-915-64

חייגו אלינו 07476-915-64
או מלאו את הטופס הבא:

טופס 4 - ליווי, טיפול, הגשה

חברתנו עובדת באופן ישיר מול קבלנים ואדריכלים שישמחו לחתום על כל המסמכים הדרושים על מנת שביתכם יקבל טופס 4 ללא כל עיכובים מיותרים

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
phone6, phone, contact, telephone, support, call

07476-915-64

חייגו אלינו 07476-915-64 או מלאו את הטופס הבא: