טופס 4


כל מי שבנה או בונה את ביתו יודע כי טופס 4 הוא טופס שמאשר קיום חיבורים של חשמל ומים וכי המבנה עומד בתנאים מסויימים והוא בטוח למגורים. לעתים קורה שלמרות שכל זה מתקיים, ישנו קושי ביורוקרטי בקבלת טופס 4.

בחברת Tofes4u ישנו צוות אשר מונה הנדסאי בניין מוסמך ומפקח בנייה, עובדים מקצועיים אשר רכשו ידע וניסיון רב בהתנהלות מול הרשויות השונות, לרבות רשויות מקומיות, ועדות תכנון, חברת החשמל, תאגידי המים, מכבי האש מהנדסים, אדריכלים ועוד. החברה מטפלת ומעניקה שרות עבור הוצאת טופס 4, טופס 4 לבית ישן וגם טופס 4 לבית חדש. 
 
ליווי מול רשויות
בקבלת טופס 4

 
Avatar
טופס 4 ניתן בגמר הבנייה ולאחר קבלתו ניתן לחבר את הבית או הבניין לתשתיות השונות. 
 
 
 
החתמות וקבלת
אישורים מקבלנים

 
Avatar
קבלת טופס 4 המיוחל הינה אירוע משמח ומכונן המאפשר לאדם לאכלס את הבית אותו בנה או רכש מקבלן.
 
 
 
טיפול
בהיתרי שינויים 

 
Avatar
הגשת תכנית שינויים הינה הליך הנועד להתיר שינויים בתכניות בנייה.
 
 
 
אישור מהנדס

 
Avatar
בכל פרויקט בנייה יש צורך בקבלת אישור מהנדס המספק אחריות לבטיחות המבנה.
 
 
 

טופס 4 הוא טופס בקשה לחיבור מבנה לחשמל מים וקו טלפון ולאחר חתימתו מאפשר לדיירים להתגורר ולשהות במקום. טופס 4 לבית ישן נחוץ במקרים בהם עושים תוספת בניה או שיפוץ ובניה לאחר הריסה. Tofes4u יעזרו לכם בכל הקשור אל הוצאת טופס 4 בצורה מקצועית אמינה תוך מתן יחס אישי לכל לקוח.

מי שחותם על טופס ארבע בדרך כלל הם גורמים בעירייה או במועצה המקומית. המטרה העיקרית של הנפקת טופס ארבע היא כמובן בטיחות המבנה וכדי לקבל אותו נדרשים מספר דברים, ביניהם אישור מהנדס אשר אמור לבדוק את יציבות ועמידות של המבנה בפני נזקי טבע והזמן, קיום של מרחב מוגן, לוודא כי המקום נקי מפסולת בניה ועוד. חברת Tofes4u היא חברה שמתמחה בתחום הספציפי הזה.
 

לסיכום


מדובר בהליך ארוך ואינטראקציה עם מספר רב של גורמים. כמו כן, הדרישות משתנות מרשות לרשות ובהתאם לסוג המבנה, לכן כדאי להיעזר במומחים של Tofes4u. אנו מתייחסים ברצינות רבה לכל לקוח, לכל פרוייקט, בכל היקף וסדר גודל ומעניקים שרות איכותי מקצועי ומהיר. אנו יודעים מהי הדרך המהירה והיעילה ביותר להשיג טופס אכלוס אשר ללא הנסיון הדרוש יכולה להיות מאוד מאוד ארוכה.

הרשות המוסמכת לתת היתר אכלוס היא הועדה המקומית לתכנון ובניה של הרשות המקומית במקום מגוריכם. מי שרשאי לחתום על טופס אכלוס הם יושב ראש הועדה לתכנון ובניה ומהנדס העיר. חתימתם  מהווה הצהרה כי בניית המבנה הסתיימה באופן רשמי והמבנה מתאים ובטוח למגורים ולשהייה בו. רק לאחר חתימתם על הטופס ניתן לפנות אל חברת החשמל, חברה לאספקת מים, טלפון וכו'.
 

תחומי התמחות נוספים:

 


טופס 4 - ליווי, הגשה, החתמה

חברתנו עובדת באופן ישיר מול קבלנים ואדריכלים שישמחו לחתום על כל המסמכים הדרושים על מנת שביתכם יקבל טופס 4 ללא כל עיכובים מיותרים

Office.t4u@gmail.com

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
phone6, phone, contact, telephone, support, call

07476-915-64

חייגו אלינו 07476-915-64
או מלאו את הטופס הבא:

טופס 4 - ליווי, טיפול, הגשה

חברתנו עובדת באופן ישיר מול קבלנים ואדריכלים שישמחו לחתום על כל המסמכים הדרושים על מנת שביתכם יקבל טופס 4 ללא כל עיכובים מיותרים

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
phone6, phone, contact, telephone, support, call

07476-915-64

חייגו אלינו 07476-915-64 או מלאו את הטופס הבא: