טופס 4

טופס 4

טופס 4 הינו אישור אשר מתייחס לאישור חיבור הנכס או המבנה למגוון תשתיות כגון חשמל, מים, ועוד. על מנת לקבל טופס 4 יש לעמוד במספר תנאים חשובים במיוחד, פעמים רבות מדובר על הליך מורכב וארוך במיוחד.

בעקבות כך, ניתן לראות כי ישראלים רבים אשר שואפים לקבל טופס 4 נעזרים בחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ויכולה להפוך את כל התהליך אפקטיבי וקצר יותר. 
 
ליווי מול רשויות
בקבלת טופס 4

 
Avatar
טופס 4 ניתן בגמר הבנייה ולאחר קבלתו ניתן לחבר את הבית או הבניין לתשתיות השונות. 
 
 
 
החתמות וקבלת
אישורים מקבלנים

 
Avatar
קבלת טופס 4 המיוחל הינה אירוע משמח ומכונן המאפשר לאדם לאכלס את הבית אותו בנה או רכש מקבלן.
 
 
 
טיפול
בהיתרי שינויים 

 
Avatar
הגשת תכנית שינויים הינה הליך הנועד להתיר שינויים בתכניות בנייה.
 
 
 
אישור מהנדס

 
Avatar
בכל פרויקט בנייה יש צורך בקבלת אישור מהנדס המספק אחריות לבטיחות המבנה.
 
 
 

Tofes4u הינה חברה אשר מתמחה בטיפול וליווי מלא ומקצועי של קבלת טופס 4. כיום, נדרשת עזרה מקצועית במיוחד בעקבות מקרים רבים בהן האדריכל או הקבלן של הפרוייקט אינו מעוניין לחתום על המסמכים הרלוונטים שהרשות דורשת, בעקבות סיבות כאלה או אחרות. החברה עובדת באופן ישיר ומלא מול אדריכלים וקבלנים אשר שמחים לחתום על כל המסמכים על מנת שכל לקוח יקבל טופס 4 בדרך המהירה ביותר, ללא עיכובים מיותרים.

תהליך זה כפוף לבדיקתו של הכנס לפני החתימה. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי הוצאת טופס 4, הנפקת טופס 4, הנפקת טופס 4 לבניין, טופס 4 לבתים פרטיים ועוד. 
 
 
 

הנפקת טופס 4

הנפקת טופס 4 הינו הליך מורכב וארוך במיוחד, אשר כל אחד שקונה בית או נכס נתקל בו. למעשה, לאחר אישור הטופס, ניתן להתגורר במנה באופן בטיחותי וחוקי. בדרך כלל, טופס זה נחתם על ידי העירייה או המועצה המקומית בה נמצא הנכס או שטח הבנייה. הרעיון המרכזי והחשוב ביותר אשר עומד מאחורי טופס 4 הוא הבטחה של בטיחות המבנה. 

הנפקת טופס 4 לבניין

על מנת לקבל הנפקת טופס 4 לבניין יש לקיים מספר תנאים חשובים, המבנה צריך לעבור בדיקה על ידי חברת החשמל והמים, על מנת לוודא כי המבנה מאפשר התחברות תקינה ובטיחותית.
כמו כן, המבנה צריך לעבור אישור של מהנדס מקצועי, אשר בודק את בטיחות ואיכות המבנה, העמידות שלו ויציבות שלו בפני נזקי זמן וטבע. 

טופס 4 לבתים פרטיים

Tofes4u הינה חברה אשר מתמחה בטיפול וליווי מלא ומקצועי של קבלת טופס 4 לבתים פרטיים. כיום, נדרשת עזרה מקצועית במיוחד בעקבות מקרים רבים בהן האדריכל או הקבלן של הפרוייקט אינו מעוניין לחתום על המסמכים הרלוונטים שהרשות דורשת, בעקבות סיבות רבות כאלה או אחרות. 
 
 

תחומי התמחות נוספים:

 


טופס 4 - ליווי, הגשה, החתמה

חברתנו עובדת באופן ישיר מול קבלנים ואדריכלים שישמחו לחתום על כל המסמכים הדרושים על מנת שביתכם יקבל טופס 4 ללא כל עיכובים מיותרים

Office.t4u@gmail.com

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
phone6, phone, contact, telephone, support, call

07476-915-64

חייגו אלינו 07476-915-64
או מלאו את הטופס הבא:

טופס 4 - ליווי, טיפול, הגשה

חברתנו עובדת באופן ישיר מול קבלנים ואדריכלים שישמחו לחתום על כל המסמכים הדרושים על מנת שביתכם יקבל טופס 4 ללא כל עיכובים מיותרים

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
phone6, phone, contact, telephone, support, call

07476-915-64

חייגו אלינו 07476-915-64 או מלאו את הטופס הבא: